Úvod

Vítejte na webu www.StoliFOTO.cz

Aktuality na webu:

11.03.2023 - autor: Jakub Stolarik

Dokončení překladu galerie Makro a CloseUp

11.03.2023 - autor: Jakub Stolarik

Dnes jsem na svém YouTubovém kanále vydal video o mé současně používané technice (výbavě).

10.3.2023 - autor: Jakub Stolarik

Zprovoznění galerie Krajiny. Dnes jsem se konečně vyhecoval, abych konečně převedl a znovu zprovoznil galerii Krajiny. No a můžu se tak vrhnou na galerii Makro a CloseUP. Sakra to je práce a času kolem toho :)

4.3.2023 - autor: Jakub Stolarik

Původní web na původním webhostingu je vypnut. Z důvodu úspor financí, přesouvám web StoliFOTO.cz na svůj původní webhosting, kde sídlí i můj další web www.StoliTRONIK.cz. Jak jsem již psal celý web je přepracováván do formátu HTML a stále se na transformaci pracuje, takže ještě mi zbývá dokončit galerie a bude to kompletní. Nyní v galeriích naleznete pouze nové fotografie a ty staré přidám později po vytřídění. Předem děkuji návštěvníkům za trpělivost.

3.3.2023 - autor: Jakub Stolarik

Jak si můžete všimnout celý tento web dostal jiný vzhled. Původní vzhled byl vytvořen na platformě WordPress, který byl určitě líbivější, ale pro svou složitost, která mi znemožňovala mít úplnou kontrolu nad celým webem jsem došel k názoru, že přece jenom se vrátím zpět ke starému dobrému HTML kódu. Takže jsem celý můj fotografický web přepracoval do HTML, který mi dává naprostou svobodu a kontrolu nad vším děním na tomto webu.


Nejnovější příspěvky do galerie

   

16.03.2023 - galerie - FotoLovy - Sýkora koňadra

11.03.2023 - galerie -FotoLovy - Brhlík lesní

FotoLovy - Brhlík lesní

FotoLovy - Hýl obecný


Úvodní slovo

Dobrý den, jmenuji se Jakub Stolarik a vítám Vás na mém webu, na kterém můžete sledovat mou prezentaci mé obrovské vášně, kterou je fotografování.

Hlavním tématem mé tvorby je příroda a krajina Orlických hor, kde žiji.

Vypravit se do přírody pro mne znamená obrovské odreagování i odpočinek od zmatků a chaosu dnešní doby. Rád tak pozoruji přírodu a vše co se v ní odehrává, rád lezu po oblých vrcholech našich hor a kochám se tak krásnými výhledy do té naší přírody. A právě fotografování se s tímto mým relaxem krásně spojuje, protože své pozorování a své objevy si mohu zaznamenat nejen do své paměti, ale mohu se tak s nimi podělit i s Vámi ve svých fotografiích.

Pokud mne chcete podpořit v této mé činnosti, můžete mi koupit třeba kafe :-)

Jakub Stolarik, Červená Voda, Česká republika