Úvod

Vítejte na webu www.StoliFOTO.stolitronik.cz

Aktuality na webu:

29.7.2023 - autor: Jakub Stolarik

Galerie

Dokončena !!!

27.7.2023 - autor: Jakub Stolarik

POZOR velká změna !!!

Z důvodu úspor finančních nákladů jsem se rozhodl dále doménu stolifoto.cz a její web hosting dále neprodlužovat a celý tento web jsem přesunul na mou stálou doménu a její webhostink www.stolitronik.cz . Takže nově mé stránky o fotografování mají adresu www.stolifoto.stolitronik.cz.

 

11.03.2023 - autor: Jakub Stolarik

Dokončení překladu galerie Makro a CloseUp

 

11.03.2023 - autor: Jakub Stolarik

Dnes jsem na svém YouTubovém kanále vydal video o mé současně používané technice (výbavě).

 

10.3.2023 - autor: Jakub Stolarik

Zprovoznění galerie Krajiny. Dnes jsem se konečně vyhecoval, abych konečně převedl a znovu zprovoznil galerii Krajiny. No a můžu se tak vrhnou na galerii Makro a CloseUP. Sakra to je práce a času kolem toho :)

 


Úvodní slovo

Dobrý den, jmenuji se Jakub Stolarik a vítám Vás na mém webu, na kterém můžete sledovat mou prezentaci mé obrovské vášně, kterou je fotografování.

Hlavním tématem mé tvorby je příroda a krajina Orlických hor, kde žiji.

Vypravit se do přírody pro mne znamená obrovské odreagování i odpočinek od zmatků a chaosu dnešní doby. Rád tak pozoruji přírodu a vše co se v ní odehrává, rád lezu po oblých vrcholech našich hor a kochám se tak krásnými výhledy do té naší přírody. A právě fotografování se s tímto mým relaxem krásně spojuje, protože své pozorování a své objevy si mohu zaznamenat nejen do své paměti, ale mohu se tak s nimi podělit i s Vámi ve svých fotografiích.

Pokud mne chcete podpořit v této mé činnosti, můžete mi koupit třeba kafe :-)

Jakub Stolarik, Červená Voda, Česká republika